Zmiany w Prawie Pracy!

Szanowni Państwo,

już wkrótce wejdą w życie dwie zmiany legislacyjne wprowadzające nowe obowiązki i prawa dla pracowników. Poniższy test nie ma na celu weryfikacji wiedzy, a utwierdzenie w przekonaniu, że dokonali Państwo wszystkich niezbędnych zmian.

Wkrótce po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo na wskazany adres e-mail odpowiedź w zakresie niezbędnych czynności, jakie trzeba spełnić w świetle nowych przepisów.

Jeśli nie dysponują Państwo wystarczającą ilością czasu na przejście przez ten formularz, prosiłbym o kontakt bezpośredni: p.klimowicz@krgroup.pl lub +48 538 292 707.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest KR Group sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Pani/Pana dane przetwarzamy, aby poznać obecne i planowane zasady wykonywania pracy obowiązujące w Pani/Pana organizacji, skontaktować się z Panią/Panem i przedstawić ofertę współpracy. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, m.in. o Pani/Pana prawach, danych kontaktowych do naszego Inspektora Ochrony Danych znajduje się pod tym linkiem.

Ankieta - Prawo Pracy
W przypadku nowo zawartych umów koniecznym będzie wskazanie trybu i miejsca pracy pracowników.
W regulacji powinny znaleźć się elementy związane m.in. z wyliczeniem zwrotu nakładów pracownika, sposobu wykonywania pracy, odpowiedzialności pracownika.
W świetle nowych przepisów należy szczegółowo opisać sposób i metody monitorowania pracy pracowników.
Pracodawca będzie mieć w świetle nowych przepisów uprawnienia do kontroli trzeźwości pracownika, jednakże tylko jeśli spełni ustawowe wymogi oraz ureguluje powyższą kwestię w dostępnej dla pracownika dokumentacji.
Ustawodawca wprowadził w tym aspekcie szereg zmian związanych m.in. maksymalnym terminem długości umów, sposobu ich wypowiadania.
Poniższy katalog stanowi przykładowy skutek zmian uprawnień pracowników.
Poniższy katalog stanowi przykładowy skutek zmian uprawnień pracowników.
Copyright © 2024 KR Group Explore
Legal disclaimers & privacy policy
Visit our main website: www.krgroup.eu